career

Кар'єра

Кар’єра та доступ до професії

З огляду на специфіку організаційно-правової форми адвокатського бюро, в нашому офісі працюють:

  • адвокати;
  • помічники адвокатів.

Ми пишаємося своєю командою і запрошуємо до співпраці енергійних та висококваліфікованих юристів для роботи над цікавими проектами та з відомими клієнтами. Окрім цього, перевагою нашого бюро є можливість для молодих юристів працевлаштування на посаду помічника адвоката, стаж роботи якого в майбутньому допоможе отримати доступ до професії адвоката.

Будь ласка, надсилайте своє резюме та мотиваційний лист на електронну адресу, вказавши практику чи індустрію, в якій спеціалізуєтесь.

Стажування для студентів

Адвокатське бюро Гречківського пропонує студентам останніх курсів юридичних факультетів допомогу у  кар’єрних сходинках та в отриманні першого цінного юридичного досвіду.

Під час стажування Вам буде надана можливість попрактикуватися в складанні проектів договорів, процесуальних документів, письмових консультацій, взяти участь у судовому засіданні під керівництвом одного із адвокатів. 

У кінці стажування, керівник, за Вашим бажанням, надасть Вам рекомендаційний лист, в якому будуть узагальнені результати практики та отриманий досвід.

Якщо Ви хочете випробувати набуті академічні знання на практиці, будь ласка, надсилайте своє резюме та мотиваційний лист на електронну адресу, вказавши практику чи індустрію, з якою хотіли б ознайомитись.